Dom, ul. Spacerowa
Złotoria, kujawsko-pomorskie
- 590 000 zł
- 68 m²
- 8 676,47 zł/m²
Tomasz
Skontaktuj się
Dom, ul. Spacerowa
Złotoria, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Dom, ul. Spacerowa
Zaktualizowane: 7 maja 2026
590 000 zł 68 m² 8 676,47 zł/m²
bliźniak
4
45 m²
na podjeździe
2026
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
45 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
2026Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mały dom na sprzedaż
- Cena: 590 000 zł (8 676,47 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Złotoria)
- Forma własności: księga wieczysta
- Charakterystyka domu 68 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
- materiał budowy: silikat
- Działka: 45 m²
- teren płaski
- ogrodzenie częściowe
- Powierzchnia dodatkowa: strych
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: deweloper, zaktualizowane: 07.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Lipowa/Spacerowa, Złotoria, Lubicz, toruński, kujawsko-pomorskie
- W pobliżu: ul. Spacerowa
Opis nieruchomości
Więcej informacji na
Złotoria to urocza miejscowość, do której możesz bardzo łatwo dostać się z Torunia. To tylko 3 kilometry od granic miasta.
W okolicy znajduje się:
przystanek autobusowy ok. 150 m
sklep spożywczy 20 m
szkoła podstawowa 4 minuty jazdy samochodem
przychodnia - 3 minuty jazdy samochodem
Toruń 3 km od granic administracyjnych Torunia
DOM SASANKA L posiada dwa miejsca postojowe oraz przydomowy ogródek do (...)
Tomasz
698 468...
698 468 058